logowww.tureckoreality.sk
Zatvoriť okno | Vytlačiť okno
ID: 1470 Arrow Apartmány a mezonety Elite IV v Avsallari
Popis

Výhodné apartmány Elite IV. v obľúbenej oblasti Avsallar pri Alanyi. Len 2 budovy s 5 poschodiami a bohatým vybavením voľnočasovými aktivitami pre deti i dospelých. Len 350m od apartmánov je jedna z najkrajších piesočných pláži riviery - pláž Fugla. Apartmány sú momentálne na predaj za výhodnejšie ceny počas výstavby. 

Komplex je ohradený so samostatným vstupom. Vybrať si môžete z garzoniek, apartmánov s 1 spálňou a obývacou izbou s kuchyňou, apartmánov s 2 samostatnými spálňami alebo z podkrovných mezonetov s 3 spálňami. Výmera apartmánov od 42m2 - 157m2. 

Majitelia apartmánov Elite IV. môžu využívať vonkajší bazén, detský bazén s tobogánom, krytý bazén, detské ihrisko, mini klub, bistro kaviareň, turecké kúpele, saunu, fitnes centrum, stolný tenis, BBQ altánky na opekanie, bezdrôtové pripojenie na internet, spoločný TV satelit so zahraničnými programami. 

Všetky apartmány sú zariadené klimatizáciami vo všetkých izbách, telefonného vrátnika pri vstupných dverách, kuchynskou linkou, zariadenými kúpeľňami, elektrickým ohrievačom vody, bodovým osvetlením v obývacej izbe. 

LOKALITA:

Apartmány sa nachádzajú v tichej rezidenčnej oblasti. Len 350m od apartmánov je piesočná pláž so všetkým vybavením, ktorá je dostupná podchodom popod miestnu komunikáciu. Pláž je vhodná i pre malé deti, nakoľko má pozvoľný vstup do mora. Oblasť Avsallar, v ktorej sa apartmány nachádzajú, je cca 20km západne od centra Alanye. Avsallar má vlastné turistické centrum so všetkými službami.

Vzdialenosť od pláže                 350m
Vzdialenosť od centra 500m
Vzdialenosť od obchodu 100m
Vzdialenosť od letiska  65 / 105km

 

 

Údaje o nehnuteľnosti
Kategória
Apartmány
Typ
Na predaj
Obytná plocha
42,00 m²
Izby
2
Spálne
1
WC/Kúpeľňa
1.00
Rok výstavby
2015
Balkón / Terasa
:Áno
Vonkajší bazén
:Áno
Krytý bazén
:Áno
Detský bazén
:Áno
Sauna
:Áno
Turecké kúpele
:Áno
Detské ihrisko
:Áno
Gril
:Áno
Fitnes centrum
:Áno
Klimatizácia
:Áno
TV - Sat
:Áno
Kuchynská linka
:Áno
Zariadená kúpeľňa
:Áno
Bodové osvetlenie
:Áno
Bezpečnostné dvere
:Áno
Video vrátnik
:Áno
Blízko mora
:Áno
Cena
35.000 €/Cena od
Novinka
 
Map
Mesto
Alanya
Oblasť
Avsallar
Krajina
Turecko
 
 
QRCode
Oskenujte so svojím smartfónom a zoberte si informáciu o nehnuteľnosti so sebou
 
Tureckoreality s.r.o.
IČO: 46 742 115 | Tel. SVK: +421 (0)915 691 556 | Tel. TR: +90 532 131 0170 | Email: info@tureckoreality.sk | Skype: gabriela.uslu