logowww.tureckoreality.sk
Zatvoriť okno | Vytlačiť okno
ID: 1496 Arrow Komorné apartmány pri Kleopatrinej pláži
Popis

Samostatná budova so súkromným bazénom len 180m od Kleopatrinej pláže v Alanyi. Jeden apartmán s 1 spálňou na prízemí, 4 apartmány s 2 spálňami na prvom a druhom poschodí a 2 priestranné podkrovné mezonety s 3 samostatnými spálňami. Výmera apartmánov od 49m2 - 125m2. 

Apartmány sa nachádzajú 50m od hlavného Ataturkovho bulváru s množstvom obchodov, reštaurácií a ďalšími službami ako pošta, zmenáreň, lekáreň a pod. Pláž je len 180m od apartmánov. Ide o známu piesočnú Kleopatrinu pláž v Alanyi. Výnikajúca príležitosť kúpy luxusného apartmánu na top adrese v meste, vhodné pre letné dovolenky i celoročné bývanie. 

Apartmány majú domovníka, výťah a centrálny TV satelit. Všetky obytné jednotky sú na predaj s klimatizovanými izbami, podlahovým kúrením v celom apartmáne, PVC oknami s dvojitým zasklením, vstavaným bodovým osvetlením vo všetkých izbách, oceľovými vstupnými dverami, audio-vizuálnym vrátnikom pri vchode, kuchynskou linkou s granitovou pracovnou doskou, posuvnými dverami na balkóny, plne zariadený kúpeľňa vrátane elektrického ohrievača vody. Biela elektronika - chladnička, sporák, rúra, umývačka riadu, digestor a práčka je zahrnutá v predajnej cene apartmánov. 

Apartmány by mali byť skolaudované koncom júna 2014. 

LOKALITA:

Kleopatrina pláž patrí k top lokalitám v meste Alanya. Ide o dlhú piesočnú pláž so všetkými službami - slnečníky, lehátka, občerstvenie, vodné športy, plážový volejbal. Apartmány sú hneď v centre mesta, všetky služby sú ľahko dostupné pešo. 

Vzdialenosť k pláži               180m
Vzialenosť do mesta  50m
Vzdialenosť od letiska  45 / 125km
Vzdialenosť od golfu 65km
Údaje o nehnuteľnosti
Kategória
Apartmány
Typ
Na predaj
Obytná plocha
125,00 m²
Izby
3
Spálne
2
WC/Kúpeľňa
2.00
Rok výstavby
2014
Balkón / Terasa
:Áno
Vonkajší bazén
:Áno
Sauna
:Áno
Parná sauna
:Áno
Klimatizácia
:Áno
TV - Sat
:Áno
Kuchynská linka
:Áno
Biela elektronika
:Áno
Zariadená kúpeľňa
:Áno
Bodové osvetlenie
:Áno
Bezpečnostné dvere
:Áno
Video vrátnik
:Áno
Blízko mora
:Áno
Cena
120.000 €/Cena od
Novinka
 
Map
Mesto
Alanya
Oblasť
Kleopatrina pláž
Krajina
Turecko
 
 
QRCode
Oskenujte so svojím smartfónom a zoberte si informáciu o nehnuteľnosti so sebou
 
Tureckoreality s.r.o.
IČO: 46 742 115 | Tel. SVK: +421 (0)915 691 556 | Tel. TR: +90 532 131 0170 | Email: info@tureckoreality.sk | Skype: gabriela.uslu